Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

15 Nisan 2014 Ay Tutulması

15 Nisan 2014 saat 07:45′de 25 derece Terazi burcunda tam Ay tutulması meydana gelecek. 15 Nisan tam Ay tutulması Kuzey Amerika’dan gözlenecek…

30 Mart 2014 04:53
969 kez okundu
15 Nisan 2014 Ay Tutulması

15 Nisan 2014 saat 07:45′de 25 derece Terazi burcunda tam Ay tutulması meydana gelecek. 15 Nisan tam Ay tutulması Kuzey Amerika’dan gözlenecek, ülkemizden gözlenemeyecek. 25 derece Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması en çok 13-23 Ekim arası doğmuş Terazi, 11-22 Nisan arası doğmuş Koç, 13-24 Temmuz arası doğmuş Yengeç ve 11-21 Ocak arası doğmuş Oğlak burçlarını etkileyecek.

 

15 Nisan Ay Tutulmasının burcunuza etkisini okumak için tıklayın

 

Ay Tutulması, astrolojik olarak duygularımızı etkileyen olayları gündeme getirir. Olayların normal akışı değişip hassaslaşabilir. Ay’ın içerdiği anlama uygun olarak annelik, aile, domestik konularda, kişisel dünyanıza özel alanlarda gelişmeler olabilir. Ay tutulması, duygusal olarak zorluk yaşadığınız konuda, başka bir bakış açısı geliştirmenizi anlatıyor olabilir. Geçmişi geride bırakıp, duyguların yükünden kurtulmaya çalışın.

 

Hayatınızda önemli olayların ya da kararların arifesinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkan insanlar sizi farklı tepki vermeye, değişmeye zorlayabilir. Karşınızdakilerle mücadele etmek yerine, olayların nedenlerini anlamaya çalışmalısınız.

 

Tutulmalar son değil, başlangıçtır

Tutulma yakınlarında önemli olaylar yaşadıysanız, acele etmemeli, olayları iyi ya da kötü diye sınıflandırmamalısınız. Biraz beklediğinizde kaderin sizin için başka bir plan yaptığını görüp mutlu olabilirsiniz. Erken karar vermek hatalı olabilir. Tutulmalar son değil, başlangıçtır.

 

15 Nisan Ay Tutulması’nın haritasını incelersek, tutulmanın doğası gereği oluşacak Güneş-Ay karşıtlığında, otorite figürleriyle ilgili kadersel temalar ortaya çıkabilir. Önem verdiğiniz kişilerle ilişkilerinize tutulma öncesi ve sonrası en az 3-4 günlük süreçte daha özen gösterin. Yeniay zamanı, yani Nisan başında ortaya çıkan olaylar, Ay Tutulması’nda büyür, en net halini alır. Doğum haritanızın kişisel verilerine göre, bu süreçte ortaya çıkan konular bir sene boyunca devam edebilir.

 

Tutulma gerginlik getiriyor

Tutulmanın anı haritasına baktığımızda, gergin bir büyük kare formu görüyoruz. Sıra dışı Uranüs, yenilmez Pluto, büyüten Jüpiter ve savaşçı Mars arasında gerçekleşecek, büyük kare açı kalıbını incelersek;

 

Uranüs-Pluto karesi, her iki jenerasyon gezegeninin 2012’den beri sert kare açısıyla kitlesel olayları tetikliyor. 2015’e kadar sürecek 7 kare açının, beşincisi 21 Nisan’da gerçekleşecek. Her iki tutulma arasında olan bu bağlantıyla, toplumsal olaylarda gerginlik oluşabilir. Kitleleri ilgilendiren başkaldırı olayları ortaya çıkabilir. Özellikle yönetime ilişkin güç savaşları meydana gelebilir. Uranüs’ün Merkür’le birleşmesi, iletişimle ilgili konuların artacağını belirtiyor. Sıra dışı fikirlere, sözlere, bilgilere rastlayabiliriz.

 

Jüpiter etkisi; Uranüs ve Pluto gerginliğine katılan, büyütücü gezegen Jüpiter olunca olayların boyutu artabilir. Her ne kadar Jüpiter rahat ettiği Yengeç burcunda da olsa, gücü her şeye yetmeyebilir. Olaylar gereksiz yere abartılabilir. Mars etkisi; Uranüs, Pluto ve Jüpiter’den oluşan yarım kareye bir de Mars eklenince olaylar sarsıcı hale geliyor doğrusu. Zira savaşçı Mars, rahat etmediği Terazi burcunda ve geri harekette. Bu da durumunu zorlaştırıp öfkesini artırıyor. Olayları kontrol etmek daha önem taşıyacağa benzer.

 

15 Nisan Tam Ay Tutulması Kuzey Amerika’dan gözlenecek, ülkemizden gözlenemeyecek. 25 derece Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması’ndan en çok etkilenen burçlar sırasıyla şöyle:

 

13-23 Ekim arası doğmuş Terazi’ler,
11-22 Nisan arası doğmuş Koç’lar,
13-24 Temmuz arası doğmuş Yengeç’ler,
11-21 Ocak arası doğmuş Oğlak’lar,

İlgili Haberler