Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

Koç Burcu 2014 Aşk Hayatı

Genel olarak siz Koçların aşka yaklaşımı son derece romantiktir ama beğendiğiniz kişiyi elde ettiğiniz ve aslında aşkta mutluluğu bulduğunuz…

9 Ocak 2014 07:07
1.03K kez okundu
Koç Burcu 2014 Aşk Hayatı

Genel olarak siz Koçların aşka yaklaşımı son derece romantiktir ama beğendiğiniz kişiyi elde ettiğiniz ve aslında aşkta mutluluğu bulduğunuz anda kendinizi amacınıza ulaşmış sayıp yeni hedeflere baştan çıkartılacak yeni kişilere yönelirsiniz. Artık bu durum değişiyor…

 

2014 yılında aşka daha ciddi yaklaşma eğilimi taşıyacak ve yalnızca birinden hoşlanarak ya da güzel zaman geçirmek amacıyla flört etmeyeceksiniz. Tam olarak asla yan yana düşünülemeyecek “aşk” ve “mantık” kavramlarını birleştirme eğilimi taşıyacak; olasılıkla evliliği ya da çocuk sahibi olmayı ya da bir başka amacı hedefleyip bu doğrultuda bir duygusal ilişki kuracaksınız.

 

Sıkıcı göründüğünün farkındayım ama henüz bitirmedim. Dahası bu eğilimler sonucunda sorumluluk almaya henüz kendilerini hazır hissetmeyen gençler yerine kendinizden yaşlı kişilerle duygusal ilişkiler kurmanız olasılığı var. Eğer yetişkin ya da olgun yaşta denebilecek biriyseniz bu kez de kendinizden yaşça küçük kişilerle romantik yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz. Belki de bu şekilde davranarak zamanı aşmayı öğreniyorsunuzdur!

 

Bir başka olasılığı değerlendirirsek aşktaki amacınıza uyan sevgiliyi bulabilmek için birçok ilişkiye balıklama dalıp beklentilerinizi karşılamadığı için aynı hızla ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Farkında olmaksızın karşı tarafa baskı uyguladığınız için belki terk edilme duygusunu tadabilirsiniz oysa ilişkiyi bitiren tarafın kendiniz olduğunu bilmelisiniz. Bunu olayları yaşarken sıcağı sıcağına fark etmeniz mümkün olmayabilir. Ancak birkaç yıl sonra geriye dönüp baktığınızda bu durumu açıklıkla görebilirsiniz.

 

Astrolojik takviminize göz atacak olursak; “eskimiş” bir ilişkiyi sürdürüyorsanız 2014 yılında aranızdaki tutkunun tekrar alevlendiğini görebilir ilişkinizi tazeleme şansını elde edebilirsiniz. Bu yıl eşiniz ya da sevgilinizle yıllardır olmadığı denli yakınlaşmanız söz konusu. İlk olarak 15 Şubat – 15 Nisan döneminde evliliğinizi sorgulama eğilimine girebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizin sizi rahatsız eden yönlerini ve aranızdaki uyuşmazlıkları net olarak saptayabilirsiniz. Bunun sonucunda ise büyük olasılıkla ya ilişkinizi iyileştirme yönünde adım atacak ya da beraberliğinizi sonlandırma eğilimine gireceksiniz.

 

2014 yılına girildiğinde henüz bir ilişkinin başlangıcındaysanız genel olarak sevgilinizden beklentilerinizi abartma eğiliminde olabilir ve bu nedenle kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Ona tam anlamıyla güvenmeyebilirsiniz ki böylesi bir eğilim de ilişkinizin dramatik ve duygu yüklü bir hal almasına yol açabilir.

 

Eğer yaklaşık olarak son altı aydır süregelen yeni bir ilişkiniz varsa ve beraberliğinizi belli çevre ya da kişilerden gizlemenin daha uygun olacağını düşündüyseniz 9-17 Nisan döneminde ortak sırrınızı açıklayabilirsiniz. Böyle bir gelişme aniden birlikte yaşama hatta evlilik kararı almanızla bağlantılı olabilir. Bu denli radikal bir karar söz konusu olmasa bile en azından ilişkinizin çok kısa süre içinde yoğunluk kazandığını görebilirsiniz.

 

7-15 Temmuz döneminde yanlış hedeflere yönelmeniz ve hem aşk hem de arkadaşlık ilişkilerinizde çeşitli olumsuzluklarla karşılaşmanız tehlikesi var. Öncelikle sevgilinizin sadakatsizliğine uğrayabileceğiniz gibi mutsuzluk verici ve yıpratıcı aşk ilişkilerine de girebilir özellikle arkadaşlarınız tarafından yanlış yönlendirilebilirsiniz. Bu dönemde gireceğiniz aşk ilişkilerinin oldukça kötü sonuçlanması olasılığı söz konusu.

 

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda her ne kadar aşka özlem duysanız da Haziran ve Temmuz aylarında aşkı yaşamınızdan soyutlamanızın en doğrusu olduğu sonucuna varmak mümkün. Bu duruma üzülmemelisiniz. Çünkü Ağustos ayına girer girmez (5-13 Ağustos dönemi) yakın çevrenizden birisiyle yakınlaşabilirsiniz. Karşı cins ile rahat ve doğal bir biçimde ilişki kurabileceğiniz yaz mevsiminin bu en güzel ayında karşılaşabileceğiniz tek olumsuzluk yalnızca iki kişi arasında kararsız kalmanız olabilir.

İlgili Haberler