Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

Medyum Kağan 2014 Burç Yorumları

2014 bütün burçlar açısından değişim yılı olacak. Aynı zamanda Çin takvimine göre de 2014 At yılı, At yılı ise değişiklikleri simgeleyen bir yıl…

5 Ocak 2014 14:45
3.68K kez okundu
Medyum Kağan 2014 Burç Yorumları

2014 bütün burçlar açısından değişim yılı olacak. Aynı zamanda Çin takvimine göre de 2014 At yılı, At yılı ise değişiklikleri simgeleyen bir yıl. Bu değişim Şubat’da başlayacak ve Temmuz’da sona erecek. Ekonomik hayatımıza ve iş ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Özellikle Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran ayları çok zor bir olacak.

2014 Burç Yorumlarını İzlemek İçin Tıklayın

2014 Yorumlarını okumak için tıklayın

 

15 Nisan’da 25 derece Koç burcunda Ay tutulması hemen ardından da 29 Nisan’da 8 derece Boğa burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Özellikle Koç, Boğa, Terazi, Yengeç ve Oğlak burçlarını radikal değişiklikler bekliyor.

 

8 Ekim’de 15 derece Koç burcunda bir Ay tutulması hemen sonrasında 24 Ekim’de 0 derece Akrep burcunda bir Güneş Tutulması yaşanacak. Özellikler Akrep, Yengeç ve Balık burçları için yeni başlangıçları simgeleyen bir durum. 2014′e Jüpiter ve Venüs’ün geride bıraktığımız Aralık ve Kasım ayında başlayan retrosuyla giriyoruz. Gökyüzünde çok sayıda gezegen birbiri ardına geri hareketine başlayacağından (Jüpiter, Venüs, Merkür, Mars, Satürn) enerjilerini olumlu ve verimli yönde yansıtamayacaklar.

İlgili Haberler