Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

Tavşan Burcu 2014 Yorumu

2014 yılı Tavşan Bireylerine zor bir yıl müjdelemekte. Ancak onların yüksek enerji seviyesi bu zor yılın üstesinden kolaylıkla gelmelerini sağlayacak…

23 Aralık 2013 14:21
1.24K kez okundu
Tavşan Burcu 2014 Yorumu

2014 yılı Tavşan Bireylerine  zor bir yıl müjdelemekte. Ancak onların yüksek enerji seviyesi bu zor yılın üstesinden kolaylıkla gelmelerini sağlayacak. Zaman zaman iş yaşamları ve özel hayatları arasında bocalayabilirler. Dengeyi sağlayabilmek için planlı hareket etmeleri ve buna uymaları önerilir.

 

2014 At yılı mali konularda şanslı olunacağına işaret ediyor. Ancak,  yatırımlar yaparken ekstra temkinli davranmak gerekir. Atalarından kalma miras ,mülkiyet şeklinde bir sürpriz alabilirler. Bazı harcamalar, yolculuklar için cebinizden büyük para çıkabilir. Ancak, seyahatlerinizden harcanılana değecek karla dönmek mümkün görünmekte.

 

2014 yılı başında  aşk hayatında bazı engellerle karşılaşabilir. Partnerleriyle daha fazla zaman geçirmek duygusal açıdan mutluluk getirecek. Sağlık yönünden en şanslı burç Tavşan Bireyleri. Bir sağlık sorunu onları beklemiyor. Yinede kendilerine özen göstermeleri tavsiye edilir.

İlgili Haberler