Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

Yengeç Burcu 2014 Aşk Hayatı

Eğer 2014 yılında yeni bir ilişkiye başlarsanız aşkı aşık olduğunuz için yaşamaya çok dikkat etmeli ve diğer hesapları sevginizden uzak tutmaya…

9 Ocak 2014 06:58
929 kez okundu
Yengeç Burcu 2014 Aşk Hayatı

Eğer 2014 yılında yeni bir ilişkiye başlarsanız aşkı aşık olduğunuz için yaşamaya çok dikkat etmeli ve diğer hesapları sevginizden uzak tutmaya çalışmalısınız. Süregelen bir ilişkiniz varsa bu yıl aniden evlenmeye karar verebilir ve bunun sonucunda bir başka bölgeye yerleşebilirsiniz.

 

Ancak siz de bu tür önemli bir karar alırken gerçekleri yadsımamalı özellikle maddi koşulları göz ardı etmemelisiniz. Çünkü finansal açıdan yaşayacağınız zorluklar ilişkinizde hayal kırıklığına uğradığınız hissini duymanıza neden olabilir. Gerçeklikten kopmazsanız çok mutlu olabilirsiniz. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ya da evliyseniz bu yıl belki de ilk bebeğinize sahip olabilir ve ilişkinizdeki mutluluğun arttığını görebilirsiniz.

 

Astrolojik takviminize gelince eşiniz ya da sevgilinize karşı uzun süredir ihmalkâr davranıyorsanız 10 – 18 Ocak döneminde ilişkinize dair sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 14 Nisan – 4 Haziran tarihleri kapsamındaysa çekiciliğinizin çok artacağını ve bulunduğunuz hemen her çevrede dikkatleri üzerinizde toplayacağınızı söylemek mümkün. Eğer yalnızsanız bu süreç kapsamında 9-17 Mayıs günlerinde katılacağınız bir davette hoşlanacağınız birisiyle tanışabilirsiniz.

 

Süregelen bir ilişkiniz varsa bu dönemde ilişkinizi irdelemekten kaçınmalısınız. Çünkü sevgilinizle birbirinizi anlamakta zorlanabilir bununla da yetinmeyip birbirinize anlamsız eleştiriler yöneltebilirsiniz. Bugünlerde eğlenmek için güçlü bir istek duyabilir ve özellikle onunla program yapmak isteyebilirsiniz. Ancak şartları zorlamamanızda yarar var. Çünkü beklediğiniz gibi güzel zaman geçiremeyebilir ve sonuçta hayal kırıklığı hissi duyabilirsiniz.

 

Süregelen bir beraberliğiniz varsa ve eğer çocuk sahibi olmayı istiyorsanız 15 Haziran – 10 Temmuz günlerinde bebek beklediğiniz haberini alabilirsiniz. Genel olarak bu dönemi sevgiliniz ya da eşinizle birlikte doyasıya eğlenerek sözgelimi baş başa tatillere romantik akşam yemeklerine ya da konserlere giderek değerlendirmelisiniz. Bunun ilişkiniz üzerinde harika etkiler yaptığını görebilir ve bu motivasyonla aranızdaki güzel uyumu yıl sonuna dek koruyabilirsiniz.

 

Yalnızsanız 24 Temmuz – 13 Ağustos tarihlerinde yıldırım aşklarına hazır olmalısınız. O günler geldiğinde çoğu kişi tarafından çok beğenildiğinizi göreceksiniz olasılıkla. Süregelen bir ilişkiniz varsa sevgiliniz ya da eşinizle oldukça farklı eğlencelere yönelerek ilişkinize bambaşka bir heyecan katabilir ve sonuçta aşk nedeniyle kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz.

 

Kişisel imajınızı değiştirecek birtakım yeniliklere yönelmek istiyorsanız ya da böyle bir düşünceniz olmasa da bugünlerde yaptıracağınız güzellik uygulamaları size harika bir görünüm kazandırabilir. Güzellik salonlarına kuaförlere ve spa’lara giderek de bu iyi zamanı değerlendirmelisiniz.

İlgili Haberler