Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

Yengeç Burcu 2014 Yorumu

2014′da Mars ve Venüs’ün etkisi altında olacaksınız. Jüpiter ve Plüton 7. ilişkiler evi üzerinde olacak. Bu nedenle ilişkiniz giderek ciddi bir boyut kazanacak…

5 Ocak 2014 09:10
2.74K kez okundu
Yengeç Burcu 2014 Yorumu

2014′da Mars ve Venüs’ün etkisi altında olacaksınız. Jüpiter ve Plüton 7. ilişkiler evi üzerinde olacak. Bu nedenle ilişkiniz giderek ciddi bir boyut kazanacak. Fakat siz hem kendinizle, hemde duygularınızla çelişeceksiniz. ”Acaba benim için doğru olanı mı yapıyorum.” gibi sorularla zihninizi yoracaksınız. Ancak söz konusu bu çelişkiler zamanla yerini olumlu düşüncelere bırakacak. 2014 değişim yılı olacak. Buna paralel olarak yılın ilk 6 ayı inişli çıkışlı geçse bile 30 Haziran itibariyle değişim süreci tamamlanacak ve hayatınıza dair her şey güzel bir hal alacak.

 

Hiç ummadığınız bir tarihte ani bir kararla evlenebilir, sürpriz bir haberlere de çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. İşte tamda bu nokta bir kaç ay sürecek bocalama süreci yaşayabilirsiniz. 15 Nisan 2014′de Terazi burcunda meydana gelecek Ay tutulması duygusal tarafınızı daha çok ön plana çıkaracak. Bu nedenle son derece hassas bir dönem geçireceksiniz. Bunun içinse 8 Nisan ile 20 Mart tarihleri arasında yakınlarınızla ilgili polemiklerden uzak durmalısınız. Aksi halde yaşanacak sürtüşmeler canınızı sıkabilir yakınlarınızla aranızın açılmasına neden olabilir.

 

2014 yılının ilk yarısı değişimle geçecek, geriye kalan diğer 6 ay ise bu değişimlere alışmakla geçecek. Bu değişime pararlel olarak bekarların evlenmesi, evlilerin çocuk sahibi olması, işsizlerin yeni bir işe başlaması, taşınmayı düşünenlerin taşınması gibi durumlar söz konusu olacak. 8 Ekim 2014′de Koç burcunda meydana gelecek Ay tutulması, bu tarihten itibaren alıngan bir hale bürünmenize neden olabilir.

 

Aşk 2014 hepimiz için zor bir yıl olacak, keza değişimleri kabullenmemiz yada söz konusu değişimlere uyum sağlayıp alışmamız açısından oldukça zor bir dönem geçireceğiz. Ocak ve Şubat aylarında içe kapanık durumunuz daha çok ön plana çıkacak. Mart ve Nisan ayları ise değişimin yoğun yaşanacağı ve sizi zorlayacak bir süreç olacak. Fakat Mayıs ve Haziran aylarında söz konusu değişim süreci tamamlanacak. Buna paralel olarak olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağı bir döneme merhaba diyeceksiniz. İşte tamda bu nokta aşk hayatınızla ilgili bir çok olumlu gelişmeler yaşanacak ve evlilik yolunda ilk somut adımlar atılacak. Kısacası Yaz’a düğün var.

 

Sorunlu ilişkiler yada problemli evlilik için aynı şeyi söylemek biraz zor. Keza 2014 değişim yılı olacak demiştik, bu nedenle sorunlu ilişkiler yada problemli evlilikler içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz yada problemli bir evliliğiniz var ise ilk 6 ay oldukça zor bir dönem yaşanabilir. İşte bu dönemde ilişkinizi yada evliliğinizi kurtarmak isterseniz elinizi taşın altına koymalı ve partnerinizin güvenini kazanmalısınız.

 

Söz konusu bu süreçte ilişkinizi yıpratacak yada partnerinizi üzecek her türlü hareketten kaçınmalısınız. Aksi halde aranızdaki sorunların büyümesi, ilişkinizin yıpranması ve birlikteliğinizin sona ermesi gündeme gelebilir. Özellikle de Mart, Nisan ve Mayıs daha dikkatli olmanız gereken bir dönem. İlişkisinde yada evliliğinde ciddi sorunları olmayan ve bu sorunlu süreci rahatça atlatabilen Yengeçleri güzel günler bekliyor olacak.

 

Özellikle evli Yengeçleri Temmzu ve Ağustos’da romantik günler bekliyor. Sanki birbirinize yeniden aşık olacağınız güzel bir yaz geçireceksiniz. İşte bu dönemde ani bir kararla çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Keza romantizmi doruklarda yaşamak anaç tarafınızı daha çok ön plana çıkaracak. Bekar ve yalnız Yengeçler yılın ilk 6 ayında başlamadan biten aşklar gündeme gelse de, Yaz aylarında hızlı gelişen ciddi bir aşk kapınızı çalabilir. Yaz’a doğru yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla ilgili üzücü haberler alabilirsiniz.

 

İş ve Kariyer 2014 Yılı iş hayatınız açısından da zor bir dönem olacak. Fakat burcunuzun 10. kariyer evinde bulunan Mars, sizi yönlendirecek, böylece sıradışı projelere imza atarak başarılı işler yapacaksınız. Mart ve Nisan ayında iş hayatınıza durağan bir dönem hakim olacak. Bu nedenle cironuz azalabilir. 5 Mart ile 17 Haziran tarihleri arasında iş hayatınızla ilgili önemli kararlar almamanızda fayda var. Ayrıca bu tarihler arasında iş anlaşmaları ve sözleşmeler yapmamalısınız. Keza zarara uğrama ihtimaliniz çok yüksek.

 

Nisan ve Mayıs ayları, mülk almak, satmak yada kiralamak anlamında da yanlış bir zaman. Böyle bir düşünceniz var ise bu düşüncenizi Temmuz veya Ağustos’da gerçekleştirmeniz size çok şey kazandırabilir. Ayrıca Mart, Nisan ve Mayıs aylarında tutumlu davranmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. 19 Haziran ile 3 Ekim tarihleri arasında iş hayatınız ciddi anlamda hareketlenecek, verimli bir dönem yaşanacak. Bu tarihler arasında maddi sıkıntılarınızdan tamamen kurtularak birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu dönem işsiz Yengeçlere de iyi bir iş vaad ediyor.

 

Haziran itibariyle Gayrimenkul, ithalat, ihracat, siyaset, iletişim, tarih, moda, tasarım, gıda, cafe ve restaurant işletmek gibi alanlarda faaliyet gösteren Yengeçlerin ciddi çıkışlar yaparak adlarından sıkça söz ettirmeleri mümkün. Terfi etmeyi bekleyen Yengeçler Ağustos ve Eylül aylarında bu düşlerini gerçekleştirebilirler. Aynı şey atanma yada tayin olmayı bekleyen Yengeçler içinde geçerli. 19 Haziran ile 3 Ekim tarihleri arasındaki günleri çok iyi değerlendirerek işinizi büyütebilirsiniz.

 

Sağlık Yaşanması muhtemel hamilelik döneminiz bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getirebilir. Yengeçlerin sağlık sorunları genelde su ile alakalı olur, yani mide, böbrek, idrar yolları v.s gibi. Bu nedenle hazımsızlık, kabızlık ve idrar yollarınızla ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca tansiyonunuza dikkat etmelisiniz. Özellikle kansızlık ve panik atak gibi sağlık problemleri olan Yengeçlerin sağlıklarını ihmal etmemelerini ve bir doktora görünmelerini tavsiye ederim. Bunların haricinde ciddi bir sağlık sorununuz yoksa 2014′de sıhhatinizin iyi olacağını söyleyebilirim.

İlgili Haberler