Astroloji Medyum Kaan
  • facebook
  • twitter
  • rss
  Video Galeri Tümü

YÜKSELEN BURCUNU ÖĞREN

Doğum Tarihiniz:

Yengeç Burcu Nisan 2014

Aşk evinizle ilgili bir iyi bir de dikkate değer enerjiler altındayız. İyi haber, ılımlı paylaşımları, yeni bir tanışmayı, yakınlaşmayı işaret ettiği gibi, olumlu düşünmenin…

30 Mart 2014 06:43
666 kez okundu
Yengeç Burcu Nisan 2014

1-6 Nisan haftası: Aşk evinizle ilgili bir iyi bir de dikkate değer enerjiler altındayız. İyi haber, ılımlı paylaşımları, yeni bir tanışmayı, yakınlaşmayı işaret ettiği gibi, olumlu düşünmenin, güzel sözler söylemenin, huzurlu bir aşkı özlemenin işaretçisidir. Ancak öbür gelişme özellikle evli çiftler açısından önemli. Partnerin baskın tavırları veya kendini haklı görmesi, sizin de buna karşı çıkmanız söz konusu. Hafta sonunda Venüs-Balık burcunda ilerleyecek. Bu sizleri rahatlatıcı bir enerji geçişidir. Huzuru, paylaşımı, inançla hayata sarılmayı ve size aşkı getiricidir. Farklı bir açıdan bakmanızı sağlar. Evet, problemler vardır, sürüyordur ancak siz güzel tarafından hayatı kucaklamak istersiniz.

 

7-13 Nisan haftası: Hafta sonunda olumlu bir enerjimiz var. Bu hem romantizmi hediye edici hem de ruhsal sevginin işaretçisi. Hassas duygularınızla sevdiklerinizi kucaklarsınız. Bir çoğunuz için aşık olmak, aşkta aradığınızı bulmak işaretçidir. Rüyalarınız çıkar. Ne zamandır aradığınız huzuru yakalarsınız.

 

14-20 Nisan haftası: Tüm burçlar için stresli bir hafta. Terazi burcunda oluşacak Ay Tutulması, hem ailevi hem mesleki konularda dengelere dikkat etmek gerektiğini işaret ediyor. Eşitlik duygusu, nezaket ve ev içindeki huzurun temini önemli. Haftaya baktığımızda 18 Nisan tarihinde güzel paylaşımları, ılımlı yaklaşımları işaret eden enerjiler mevcut. Bekar Yengeçler yeni biriyle tanışabilirler. Ancak 20 ve 21 Nisan tarihinde çok önemli görünümler var. Bunlar ciddi ve uzun süreli ilişkilerin yeniden ele alınmasını, eğer sorunlar varsa beraberliğin seyrinin değişebileceğini işaret ediyor.

 

21-27 Nisan haftası: Yine problemli ilişkilerde dikkatli olmayı gerektiren 23 Nisan gününde kavgacı, bozucu, gereksiz yere tartışmalara davetiye çıkartıcı hareketlerden kaçınmak gerekiyor. Yükselen burç farklılıklarınızı göz önüne alırsak, bunu siz de başlatabilirsiniz, partneriniz de. Ancak Mars geri hareket döneminde birbirinize karşı pişmanlık yaratıcı sözler sarf etmeyiniz. 25 Nisan tarihinde olumlu bir enerjimiz var. O fırtınaları biraz olsun hafifletir. Bekar Yengeçler için de hoş bir yansımadır.  Hafta sonunda enerjiler gayet olumlu. Sözler ılımlı ve nazik. Yeni buluşmaları işaret edici ve problemleri en azından biraz olsun çözümleyici olabilir.

 

28-30 Nisan arası:  29 Nisan tarihinde Boğa burcunda oluşacak Güneş Tutulması sosyal hayat, arkadaşlıklar, hedefler, aşk hayatı, çocuklar, maddi ve manevi yöndeki paylaşımları, sizin kararlarınızı, yaşanan gelişmelere göre edindiğiniz tecrübeleri vurguluyor ve sizin bu konular üzerinde düşünmenizi, kararlar vermenizi sağlıyor.

 

İŞ VE KARİYER 1-6 Nisan haftası: İş görüşmelerinde isteklerimize uygun beklentiler içindeyiz. Gerek yeni iş gerekse mevcut görevimizde, otoritelerin anlayışlı olmasını bekliyoruz. Aşırı iyi niyetli düşünmeden, bilinçli bir şekilde durumlara bakmamızda yarar var. Yenilikçi ve yaratıcı olmalısınız. Sizi fark etmelerini sağlamalısınız. Disiplinli çalışmanız gerekebilir. Genelde iş dünyasında güçlü insanların vereceği kararlar bizim düşündüklerimize uymayabilir.

 

7-13 Nisan haftası: Bu hafta itibariyle iş hayatınızda aktif düşünme, hızlıca hareket etme ve gerginlikten uzak durmanızı gerektiren Merkür-Koç burcu seyri başlıyor. Bazen bilinçli analizlerde bulunacağız ancak çoğu zaman gergin konuşmalar söz konusu olabilir. İş hayatında tartışmalardan uzak durmamızda yarar var. İş girişimlerinde özgüven duygumuzu sözlerimizle yansıtmamız iyi olacaktır. Tabii ki aşırıya kaçmadan. Sanatsal alanda çalışanlar için Venüs-Balık geçişi gayet olumludur.

 

14-20 Nisan haftası: 19 Nisan tarihinde Ay tutulması gerçekleşecek. İş ve aile hayatınızla ilgili konularda sizi biraz tedirgin edebilir. Başkalarıyla olan ilişkilere dikkat etmekte yarar var. Sağlık anlamında mutlaka tetkiklerinizi yaptırınız. Bu tutulma endişe yaratıcı, bir çok noktayı kafanıza takmanıza neden olabilir. Mecburi değişimleri işaret eden diğer enerjiler haftanın zorlu geçebileceğini işaret ediyor.

 

21-27 Nisan haftası: Başarılı işler çıkarabilmek için otoritelerle anlaşmakta, sularına gitmekte yarar var. Belki bu işinize gelmeyebilir. Ancak bu işinizin görülmesini ve dikkate değer bulunmanızı sağlar. Mars geri hareketini de göz önüne alırsak zaten huzursuzluktan uzak durmamız, sorumluluklarımızı yerine getirmemiz istenecek. Hiç tartışmaya girip canımızı sıkmayalım. Biz dikkat edelim. Bu hafta itibariyle istikrarlı ve gayet sakin bir şekilde düşünmemizi sağlayacak Merkür-boğa burcu seyri başlıyor. Gergin kişi ve ortamlar zihnimizi artık pek yormaz. Biraz sosyal ilişkilere yönelelim, rahatlayalım.

 

28-30 Nisan arası: Bu hafta Güneş tutulması meydana gelecek. Hem bedensel hem ruhsal anlamda değerlerimize, dostluklarımıza, hedeflerimize önem vereceğiz. Maddi ve manevi açıdan güvenli ve rahat bir yaşam, sevdiklerimizle örülü bir hayat, problemlerimizi çözerek feraha kavuşmak niyetimiz yüksek. Riskten uzak duracağız. Bastığımız yeri bilerek kararlarımızı alacak. Gelişmeler umut verecek. Yaşadığımız bu ayki sıkıntıları geride bırakarak ileriyi hedefleyeceğiz. Güzellikler düşüneceğiz ve hayrımıza gelişmeler olmasını isteyeceğiz. Değerlerimize önem vereceğiz ve karar verdiğimiz hiç bir şeyden geri dönmek istemeyeceğiz.

İlgili Haberler